Dołącz do wolontariuszy Szlachetnej Paczki w Kruszwicy już teraz!
Już dziś możesz przyłączyć się do Szlachetnej Paczki w Kruszwicy i zostać jej SuperW. O szczegółach akcji informuje Agata Mysło, lider rejonu.Udział w akcji Szlachetnej Paczki to okazja do zdobycia cennych kompetencji zarówno społecznych
jak i biznesowych oraz wartościowych kontaktów mających pozytywny wpływ na otoczenie. Do zadań SuperW należy m.in. współtworzenie zespołu wolontariuszy Paczki, docieranie do osób potrzebujących pomocy oraz okazja do zostania liderem akcji i samodzielne zorganizowanie Finału Szlachetnej Paczki.

- Nasz rejon będzie działać już po raz czwarty. SuperW czyli wolontariusz dociera do rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Poprzez spotkania z rodziną określa, jaki rodzaj pomocy będzie dla niej mądrą pomocą i stanie się impulsem do zmiany - mówi Agata Mysło, organizator kruszwickich finałów Szlachetnej Paczki oraz lider rejonu.

Warunkiem udziału w akcji jest chęć pomocy ludziom, motywacja do rozwoju, współpraca z innymi oraz ukończone 18 lat. Jak podkreślają organizatorzy kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

- Wolontariusze łączą potrzebujących z darczyńcami. Aż 79% SuperW Paczki uważa, że udział w programie to najważniejsze wydarzenie w ich życiu - dodaje rozmówca.

Na zgłoszenia do listy wolontariuszy organizatorzy czekają do końca września. Rejestrować można się na stronie internetowej www.superw.pl.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz