Artur Grobelski nowym dyrektorem Biura Obsługi Inwestorów w Inowrocławiu-MojaKruszwica.pl


Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kruszwicy został nowym dyrektorem Biura Obsługi Inwestorów w inowrocławskim ratuszu. Informację zamieszczono dzisiaj na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Inowrocławiu.

- Prezydent Miasta Inowrocławia, informuje, że w wyniku naboru nr 16/2017 wybrany został p. Artur Grobelski zamieszkały w Kruszwicy. Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu oraz wykazał się wiedzą niezbędną do zajmowania kierowniczego stanowiska urzędniczego - czytamy w obwieszczeniu.

Czytaj więcej dziś na www.mojeino.pl 

W konkursie niezbędne było wykształcenie wyższe i specjalność umożliwiająca wykonywanie zadań na stanowisku. Dodatkowymi atutami była dobra znajomość języka angielskiego, znajomość zagadnień dotyczących specyfiki funkcjonowania firm i przedsiębiorstw oraz doświadczenie i współpraca z podmiotami prowadzącymi biznes krajowy i międzynarodowy.

Do zadań dyrektora Biura Obsługi Inwestorów należy m.in. kierowanie pracą Biura Obsługi Inwestorów, kompleksowa obsługa inwestorów oraz promocja gospodarcza miasta.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

4 komentarze:

 1. " Cie pieron! Patrzajta jak swoimi obstawiają! " Tak powie szwagier nowego dyrektora ze sceny po tej nominacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Współczuje inwestorom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ktoś wie czym się ten człowiek zajmował oprócz tego, że jest radnym?

  OdpowiedzUsuń
 4. Burgerami w McDonalds

  OdpowiedzUsuń