Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Kruszwicy. Ważne informacje dotyczące organizacji imprezy-MojaKruszwica.plOd 30 sierpnia do 3 września w Kruszwicy zajdzie kilka istotnych zmian w związku z organizacją Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Co nas czeka w najbliższym czasie?

Z uwagi na nadchodzące Mistrzostwa Europy z ogólnego użytku wyłączony zostanie parking pod Mysią Wieżą. W czasie trwania zawodów będzie dostępny jedynie dla uczestników mistrzostw.

- Mieszkańców i turystów prosimy o pozostawienie swoich pojazdów na miejscach postojowych przy ulicy Poznańskiej (obok budynku Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit") a także na placu przy ulicy Kujawskiej (przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego) - informuje kruszwicki magistrat.

Możliwość korzystania z kąpieli na Półwyspie Rzępowskim nie będzie zabroniona. Należy jednak, że aby  dotrzeć na plażę będzie trzeba przejść ulica Popiela.Z uwagi na bezpieczeństwo imprezy zwiedzanie "Mysiej Wieży" będzie dostępne tylko dla uczestników mistrzostw. Z ruchu wyłączony
zostanie natomiast statek wycieczkowy "Rusałka".

Należy również pamiętać, że w trakcie zawodów i treningów nieczynny dla żeglugi będzie tor regatowy na Gople znajdujący się 54.6 km do 57.2 km drogi wodnej Rzeka Warta-Kanał Bydgoski. Treningi wioślarzy planowane są w środę, czwartek i piątek w godzinach od 7.00 do 12.00 i 14.30 do 20.00. Same zawody odbywać będą się w godzinach od 6.30 do 20.00 (sobota) i od 6.30 do 16.30 (niedziela).
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. mostu w Kobylnikach nie zrobili więc awaryjnie nie będzie gdzie uciec przed korkami, a pewnie będą niezłe..ech

    OdpowiedzUsuń