Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Artur Mikołajczewski i Jerzy Kowalski zapraszają na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy [VIDEO]Znani sportowcy zapraszają do Kruszwicy na nadchodzące Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Zawody odbędą się 2 i 3 września na torze regatowym "Albano".


Na zawody zapraszają Magdalena Fularczyk – Kozłowska (wioślarka RTW Lotto - Bydgostia), reprezentantka Polski, złota (Rio de Janeiro 2016) i brązowa (Londyn 2012) medalistka olimpijska, mistrzyni świata (Poznań 2009), Europy (Belgrad 2014, Poznań 2015), Artur Mikołajczewski (wioślarz KW Gopło Kruszwica), reprezentant Polski, mistrz świata (Płowdiw 2012), szósty zawodnik finałowego wyścigu olimpijskiego Rio de Janeiro 2016,  Jerzy Kowalski (wioślarz KW Gopło Kruszwica), reprezentant Polski, finalista młodzieżowych mistrzostw świata i Europy.

Obecnie Mikołajczewski i Kowalski przygotowują się obecnie do Mistrzostw Świata Seniorów, które na przełomie września i października tego roku odbędą się w Sarasocie w Stanach Zjednoczonych.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz