Graffiti Jam. Zobacz zdjęcia z wydarzenia! [ZDJĘCIA]
Przy Kujawskiej 20, uliczni malarze prezentowali swoje umiejętności. W rywalizacji wzięli udział uczestnicy z Kruszwicy i innych miast Polski.


W rywalizacji wzięli oprócz malarzy z Janikowa, Inowrocławia, Koszalina i Torunia także kruszwiczanie. Wydarzenie ma na celu pokazanie artystycznego wymiaru graffiti starszym i młodszym pokoleniom oraz kreacji twórczych postaw wśród młodzieży. W ramach imprezy wystąpił zespół ZGP CREW.

- Dzięki środowisku młodych osób z Kruszwicy udało się zrealizować ciekawą imprezę, ktra z jednej strony umożliwiła miłośnikom graffiti zaprezentowanie swoich umiejętności, a z drugiej wpłynęła na poprawę estetyki w mieście. Podziękowania za pomoc w organizacji należą się Fanklubowi Zawiszy Bydgoszcz z Kruszwicy za cenne wskazówki oraz pomoc w przygotowaniu imprezy, wszystkim uczestnikom za udział w tym wydarzeniu sponsorowi - firmie PSB Mrówka, portalowi MojaKruszwica.pl za promocję wydarzenia oraz pracownikom Urzędu Miejskiego i Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" w Kruszwicy za organizację - zaznacza Bartosz Krajniak, wiceburmistrz Kruszwicy.

Impreza będzie kontynuowana za rok.fot. Michał Sobczak


***
Reklama
Zareklamuj swój fanpage razem z nami. Więcej na: kujawskagrupamedialna@gmail.com

 Reklama

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz