Festyn charytatywny w Sławsku Wielkim. Znamy szczegóły plenerowej imprezyNa 12 sierpnia zaplanowano festyn charytatywny w Sławsku Wielkim. Celem akcji jest zebranie środków pieniężnych, które w całości zostaną potrzebującym pomocy: Kubie, Arkowi i Filipowi.


Jak informuje Piotr Fołda w programie przewidziano m.in.turniej piłki siatkowej, pokazy Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Woli Wapowskiej,  pokazy służb ratowniczych, przejażdżka zabytkowym autobusem popularnym "ogórkiem", wiele gier i konkursów zarówno dla dzieci jak i dorosłych, warsztaty taneczne , licytacja rzeczy przekazanych przez darczyńców a na koniec wspólna zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu Demo. Patronem medialnym imprezy jest m.in. nasz serwis www.mojakruszwica.pl

- Na chwilę obecną pomoc i wsparcie zaoferowało m.in. Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, Urząd Miejski w Kruszwicy,  sołectwa Bożejewice i Wola Wapowska, Stowarzyszenie KRUSZA, Klub Olimpijczyka w Kruszwicy, KGW Sąsiadki, Telewizja Polska S.A Oddział w Bydgoszczy, portale informacyjne Ino-online, Moja Kruszwica oraz Kruszwica TK. Jest również duży odzew od osób prywatnych oraz lokalnych przedsiębiorców. Osoby lub instytucje chętne do wsparcia naszej inicjatywy zapraszamy do kontaktu z organizatorami- Piotr Fołda.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz