Zaginionego odnaleziono w Kruszwicy na terenie jednej z posesjiJak podaje Komenda Wojewódzka w Bydgoszczy szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca Solca Kujawskiego. Mężczyzna odnalazł się w Kruszwicy.


Do zaginięcia doszło 4 lipca w Solcu Kujawskim. Policja otrzymała informacje o zaginięciu 65-latka, który oddalił się z poczekalni dworca przy ulicy Żwirki i Wigury w nieznanym kierunku.

- Było podejrzenie, iż zaginiony wsiadł do przypadkowego pociągu na miejscowym dworcu. Zachodziło prawdopodobieństwo, iż może przebywać w dowolnym miejscu w kraju - podaje KWP w Bydgoszczy.


Mężczyzna potrzebował całodobowej opieki-nie jest bowiem zdolny do samodzielnej egzystencji. Elementem, który pozwolił go ustalenie jego tożsamości była opaska na nadgarstku z napisem SOS, imieniem, numerami kontaktowymi do rodziny oraz wpisaną grupą krwi.

- Finał poszukiwań nastąpił już następnego dnia. Mężczyzna odnalazł się w Kruszwicy o 4:50. Dyżurny miejscowego komisariatu przyjął zgłoszenie mówiące o tym, że na terenie posesji chodzi bez celu nieznany mężczyzna. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili ten fakt i od razu zwrócili uwagę na opaskę. Za pośrednictwem dyżurnego potwierdzili, że jest to zaginiony mieszkaniec Solca Kujawskiego - dodaje KWP w Bydgoszczy.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz