XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży otwarta. Zobacz zdjęcia z wydarzenia [FOTO+VIDEO]O godzinie 18:00 rozpoczęły się uroczystości otwarcia XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Do Kruszwicy zjechali zawodnicy z całego kraju.

Do 30 lipca potrwają zawody Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2017. Na kruszwickim torze "Albano" zmierzą się wioślarze i wioślarki z całej Polski.

W zawodach weźmie udział 400 zawodników, którzy zmierzą się na dystansie 2000 metrów. Wśród zawodników są też kruszwiczanki: Wiktoria Sieradzka,  Patrycja Domalska, Katarzyna Machtyl i Martyna Majewska.

O godzinie 18:00 28 lipca pod Mysią Wieżą nastąpiło oficjalne otwarcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.Za nami są również eliminacje oraz repasaże zawodów. Jutro zawodnicy zmierzą się w półfinałach, a w niedzielę w finałach olimpiady. 

Organizatorem regat jest Komitet Organizacyjny Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży pod nadzorem merytorycznym PZTW. Komisję Sędziów powołuje PZTW. Sędzią głównym jest Marta Marszałek. 


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz