Kobiety z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Wapowskiej Mistrzyniami Powiatu InowrocławskiegoW Inowrocławiu zorganizowano Mistrzostwa Powiatu Ochotniczych Straż Pożarnych Powiatu Inowrocławskiego. W zawodach sukces odniosła drużyna kobiet z Woli Wapowskiej.
Podczas Mistrzostw Powiatu OSP Kobieca Drużyna Pożarnicza OSP Wola Wapowska zajęła I miejsce w ćwiczeniach bojowych, I miejsce w sztafecie pożarniczej 7x50 m oraz I  miejsce w klasyfikacji ogólnej zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu Ochotniczych Straży Pożarnych.

- Kobieca Drużyna OSP z Woli Wapowskiej będzie reprezentowała powiat inowrocławski na mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego. Drużyna kobieca wystąpiła w składzie: Nikola Lewandowska, Andżelika Wiśniewska, Natalia Kluska, Wiktoria Sochowska, Justyna Jabłońska, Patrycja Wojciechowska, Karolina Kaczmarzewska, Dominika Sikorska i Justyna Witoń. Drużyny do zawodów przygotowywał druh Krzysztof Wiśniewski i druhna Maria Pańka-informuje Zarząd OSP Wola Wapowska.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. Brawo drużynie,za zdobycie pierwszego miejsca. Brawo druhnie i druhowi, za poświęcenie i trud w przygotowaniu drużyny do zawodów.Całej ekipie życzę dalszych sukcesów..

    OdpowiedzUsuń