Aquathlon Kruszwica 2017 wyniki: Zwycięzcami Agnieszka Kostyra i Mariusz Jurkiewicz [ZDJĘCIA+VIDEO]
500 metrów pływania i 5 kilometrów biegu. Tak wyglądała pierwsza edycja Aquathlonu Kruszwica. 


Jako pierwszy na metę przybiegł Jakub Rusztyk z Nadgoplańskiego WOPR, którzy wyprzedził Mariusza Jurkiewicza i Daniela Gąsiorowskiego. Jednak po proteście Jurkiewicza, Rusztyk został zdyskwalifikowany za brak koszulki.Ostatecznie pierwsze miejsce przypadło Mariuszowi Jurkiewiczowi z klubu To Tylko Triathlon Team, który ukończył trasę w czasie 29 minut i 32 sekund. Na drugim miejscu znalazł się Daniel Gąsiorowski z KS Zryw Radziejów, który był gorszy zaledwie o dwie sekund. Na podium znalazł się także Rafał Domeracki ze Stowarzyszenia Korony Oceanów z wynikiem 31 minut i dwóch sekund.

W kategorii kobiet najlepsza okazał się być Agnieszka Kostyra z Toruńskiego Klubu Triathlonowego, która ukończyła zawody z czasem 32 minut i 48 sekund. Na drugim miejsca znalazła się Adrianna Waśkowska z WOPR Włocławek z czasem 33 minut i 5 sekund. Na trzecim miejscu uplasowała się Karolina Zamarripa z Gdyni z czasem 34 minut i 34 sekund.

W ramach zawodów przydzielono nagrody dla najmłodszego (Mikołaj Komorowski) i najstarszego uczestnika zawodów (Jan Lewosz). Organizatorami wydarzenia byli Gmina Kruszwica oraz Nadgoplańskie WOPR.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz