Za nami gra terenowa "Postrzyżyny Ziemowita"! [ZDJĘCIA]Stowarzyszenie Rozwoju Trzech Wsi "PrzeŻeJa" po raz drugi zorganizowało grę terenową. Tym razem były  to "Postrzyżyny Ziemowita". 


Dzisiaj 24 czerwca Kruszwica ponownie zamieniła się w ogromną planszę do gry, a zawodnicy w pionki, którzy będą musieli zmierzyć się z przeróżnymi zadaniami. 

- Gry terenowe cieszą się dużą popularnością na całym świecie, a ta będzie ściśle związana z legendarną stolicą Polski – w ubiegłym roku zawodnicy zapobiegali intrydze żony Popiela, tym razem byli uczestnikami postrzyżyn Ziemowita-podają organizatorzy.

Na terenie miasta znajdują się interesujące miejsca, które są na nowo odkrywane poprzez rozwiązywanie zagadek. Ostatecznym celem zabawy był dosłowne "Postrzyżyny Ziemowita"

W zabawie wzięły udział Orły Grodztwa, Stowarzyszenie "Krusza", Ostrowiaki, Jacy Tacy Popowiacy", Środowiskowy Dom Samopomocy w Kruszwicy, Dwa Kłosy-Kobylniki, Świetlia w Kobylnikach, Nadgoplańskie Towarzystwo Historyczne, Fundacja Modrak oraz Sołectwo Janowice.

Patronem medialnym imprezy jest nasz serwis informacyjny MojaKruszwica.pl

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz