Na Wędkarskiej potrzeba oświetlenia


Radny Adam Molenda zwrócił uwagę na konieczność zainstalowania oświetlenia na ulicy Wędkarskiej w Kruszwicy. Jego zdaniem działanie te ma szansę poprawić bezpieczeństwo mieszkańców w tym rejonie.


O oświetlenie na ulicy Wędkarskiej zwrócił się do władz miasta radny Adam Molenda. Jego zdaniem ta inwestycja poprawi bezpieczeństwo mieszkańców w tym rejonie. Jak stwierdził samorządowiec, odpowiedni wniosek z podpisami zainteresowanych został już złożony w Urzędzie Miasta.


Ulica Wędkarska podobnie jak kilkanaście innych ulic w Grodztwie powstała w wyniku uchwały Rady Miejskiej z 2013 roku. Ówczesne przeprowadzone zmiany związane z porządkowaniem obszaru Grodztwa i części Kruszwicy miały wyprzedzić planowany rozwój urbanizacyjny tych okolic.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. Brawo p. Molenda. Jestem mile zaskoczony, że nie tylko chce Pan dbać o dobro swojego i kolegi radnego okręgu wyborczego, ale także o ulicę Wędkarską. Jestem przekonany że Pańska uwaga o oświetleniu tej ulicy(do ostatniej zabudowy) nie zakończy się za złożeniem wniosku do Urzędu Miasta, ale zakończeniem inwestycją. ŻYCZĘ POWODZENIA W REALIZACJI.    0

    OdpowiedzUsuń