Gmina Kruszwica: Kryminalni z Radziejowa zlikwidowali plantację 900 krzaków konopi [VIDEO]Radziejowscy kryminalni przeprowadzili działania mające na celu likwidację plantacji konopi w jednej z miejscowości gminy Kruszwica. W sumie zabezpieczono 900 krzaków.


Policjanci prowadzący śledztwo szukają właściciela nielegalnej uprawy. Działania prowadzą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie. Wczoraj doprowadzili do zabezpieczenia ponad 900 sztuk krzewów konopi. - Krzewy były wysadzone pomiędzy młodymi drzewami. Policjanci zabezpieczyli 917 szt. roślin w różnej fazie wzrostu. Większość z nich była bardzo dorodna i miała ponad metr wysokości. Wstępne badania testerem zabezpieczonych konopi pokazały, że jest to marihuana - podaje Marcin Krasucki z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

Teraz działania kryminalnych skupiają się na ustaleniu osób lub osoby, która była właścicielem tej nielegalnej plantacji. Za ten czyn grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

4 komentarze:

 1. Panie Widzisz i nic nie robisz...Tych pseudo kryminalnych zabierz i nie wracaj z nimi...

  OdpowiedzUsuń
 2. W komentarzach można przedstawić swoje opinie, surowo krytykować ale proszę bez wulgaryzmu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecież to nie plantacja tylko samosiejki. Kiedyś w Kobylnikach PGR wysiewał na polach konopie. Na pewno nie są odurzające. Brawo super wynik.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczególnie na pierwszym zdjęciu widać jaka to plantacja, ho, ho.

  OdpowiedzUsuń