Zanoza z występem w Kruszwicy [VIDEO+FOTO]Jedną z artystek tegorocznej Majówki, była pochodząca z Inowrocławia Zanoza.


Artystka rozpoczęła karierę wokalną w 2001 r. Tworzyła utwory wraz z duetem Alchemist Project i DJ Meysonem w klimacie dance’owo-clubowym. Artystka brała udział w festiwalach i konkursach muzycznych, a za swoje największe osiągnięcie uznaje zdobycie GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Moskwie w 2003r.  

ZA-NO-ZA swoim występem uświetniła Wielką Galę BCC i podczas uroczystych obchodów 600 rocznicy zwycięstwa wojsk polsko-litewskich pod Grunwaldem. ZA-NO-ZA gościnnie wystąpiła  m.in. w programie „Podróże z żartem” emitowanym w TVP2, na Gali wręczenia Polonusów w Chicago. Latem 2014 roku powstał wakacyjny utwór z taneczną nutką pod tytułem „Raz i Dwa” w klimacie w dance’owo-folkowym. 


Inspiracją do napisania utworu był Letni Festiwal Tańca w Wiśle,  podczas którego został zrealizowany wideoclip w którym również  bierze udział juror Tańca z Gwiazdami Piotr Galiński. Utwór w bardzo krótkim czasie zdobył  tak wielką popularność wśród tancerzy, że uzyskała miano piosenki festiwalowej „Gali VII Letniego Festiwalu Tańca Wisła 2014”.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz