Ukradł narzędzia sąsiadowi. Policja wyjaśnia sprawę


Kruszwicka policja zatrzymała mężczyznę, który postanowił włamać się do garażu sąsiada. Stamtąd wyniósł szlifierkę kątową i wkrętarkę. Sprawca został zatrzymany krótko po zawiadomieniu policji przez pokrzywdzonego. Do zdarzenia doszło wczoraj. Policjanci z Kruszwicy policjanci z Kruszwicy zostali powiadomieni o włamaniu do garażu, do którego doszło na terenie jednej z pobliskich miejscowości.  


- Włamywacz po zdemontowaniu kłódki wszedł do środka pomieszczenia i ukradł szlifierkę kątową oraz wkrętarkę. Policjanci natychmiast przystąpili do działania. W toku prowadzonych czynności mundurowi bardzo szybko wytypowali osobę podejrzewaną. Jak się okazało sprawcą był mieszkaniec tej samej miejscowości. Dalsze działania doprowadziły do ustalenia miejsca przechowywania skradzionego łupu i zatrzymania 48-letniego włamywacza - informuje Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu.

Sprawca ukradziony sprzęt ukrył w swoim garażu. Tego samego dnia trafił także do aresztu, gdzie musiał wytrzeźwieć. W organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Dziś usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz