PrzeŻeJa zaprasza na "Postrzyżyny Ziemowita" [PLAKAT]Stowarzyszenie Rozwoju Trzech Wsi "PrzeŻeJa" zaprasza na grę terenową "Postrzyżyny Ziemowita". Wydarzenie organizowane jest po raz drugi.


W czerwcową sobotę Kruszwica ponownie zmieni się w ogromną planszę do gry, a zawodnicy w pionki, którzy będą musieli zmierzyć się z przeróżnymi zadaniami. 

- Gry terenowe cieszą się dużą popularnością na całym świecie, a ta będzie ściśle związana z legendarną stolicą Polski – w ubiegłym roku zawodnicy zapobiegali intrydze żony Popiela, tym razem będą uczestnikami postrzyżyn Ziemowita. Na terenie miasta znajdują się interesujące miejsca, które będą na nowo odkrywane poprzez rozwiązywanie zagadek. Wskazówki zaprowadzą zawodników do kolejnych punktów, w których będą czekały na nich interesujące zadania do rozwiązania. A to wszystko w duchu dobrej zabawy i przyjaznej rywalizacji - podają organizatorzy.

W grze terenowej mogą wziąć udział reprezentanci sołectw, osiedli, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, zakładów pracy oraz grup nieformalnych. Regulamin i karta zgłoszeń są dostępne w Urzędzie Miasta w Kruszwicy, w CKiS „Ziemowit” w Kruszwicy oraz na stronach internetowych: http://kruszwica.um.gov.pl, http://www.ckis-ziemowit.pl/ oraz https://web.facebook.com/Stowarzyszenie.PrzeZeJa/. 

Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 czerwca 2017 r. w Urzędzie Miasta w Kruszwicy.

Organizatorzy zapraszają do udziału każdego, kto potrafi i chce aktywnie poznać legendarna stolicę Polski. Gwarantowane są dobra zabawa i niezapomniane wrażenia.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz