Na Niepodległości użyczył telefon nieznajomemu. Został okradzionyPolicjantom z Kruszwicy udało się zatrzymać sprawcę kradzieży telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło w kwietniu na ulicy Niepodległości.


Dokładnie 15 kwietnia na ulicy Niepodległości pokrzywdzony mężczyzna użyczył telefon nieznanemu 22-latkowi, który zwrócił się do niego z prośbą o wykonanie krótkiej rozmowy telefonicznej.

- Po zakończonej rozmowie, telefon jednak do właściciela nie wrócił. Mężczyzna zamiast oddać go, "wziął nogi za pas" i uciekł. Telefon LG był wart ponad tysiąc złotych. Oszust zniknął w ulicach miasteczka-relacjonuje Izabela Lewicka Woszczak z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

Kruszwiccy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu komórkowego, do której doszło w kwietniu br.  22-letni mężczyzna był poszukiwany do sprawy, po tym, jak „pożyczył” telefon m-ki LG w celu wykonania krótkiej rozmowy.

Pokrzywdzony jeszcze tego dnia powiadomił o zdarzeniu policję.  Kruszwiccy mundurowi w wyniku pracy operacyjnej ustalili personalia złodzieja. Okazał się nim 22 -letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Mężczyzna po równo miesiącu od zdarzenia usłyszał zarzut kradzieży. Telefon wrócił do pokrzywdzonego, a sprawca musi się teraz liczyć z karą za swoje postępowanie.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz