Kancelaria AD REM o swojej działalności i inicjatywie na 1 czerwcaOd kilku miesięcy przy ulicy Rybackiej funkcjonuje Kancelaria Doradcy Prawnego AD REM. Z porad prawnych i wsparcia podczas ważnych procesów sądowych można skorzystać w każdej chwili. O działalności AD REM rozmawiamy z prawnikiem Michałem Zieleckim.Minęło niewiele czasu od chwili, gdy dla mieszkańców naszej gminy drzwi otworzyła Kancelaria Doradcy Prawnego AD REM. Z pomocy zdążyło skorzystać już wiele osób. Jak wygląda u Was sprawa związana z kosztami za usługę?

Dostęp do pomocy prawnika jest często utrudniony dla „zwykłego Kowalskiego” chociażby z uwagi na koszta jakie trzeba ponieść decydując się na usługę specjalisty. Prawnik wcale nie musi być drogi. Jesteśmy też ludźmi i potrafimy zrozumieć sytuację Naszych klientów. Nie mamy żadnego ściśle określonego cennika. Wszystko zależy „od”.

Jaka jest recepta na uzyskanie profesjonalnej porady?

Przede wszystkim klient musi przyjść z odpowiednim zestawem pytań. Najlepiej gdyby sobie je wcześniej przygotował w domu. Spisał je. Wtedy jeśli zostaną mi zadane odpowiednie pytania, mam pewność, że uzyska odpowiednio trafną odpowiedź.

Czyli ilość informacji jest istotna.

Oczywiście. Ilość jest informacji przekazanych jest bardzo ważna. Odpowiednia porada musi opierać się na szczegółowym przedstawieniu sprawy. Taki klient ma możliwość uzyskania odpowiedniego wsparcia i właściwej usług.

W jakich sprawach możemy się do Was kierować?

Nasze usługi obejmują porady prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, pracy oraz tworzenie pism procesowych.

W jakich godzinach możemy skorzystać z usługi?

Kancelaria Doradcy Prawnego AD REM od 26 kwietnia jest czynna w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 17:30. Można również umawiać się telefonicznie.

Kto może być Waszym klientem?

Zarówno małe jak i średnie firmy oraz osoby indywidualne. Nasze biuro znaleźć można przy ulicy Rybackiej 5 w Kruszwicy. Wejście do kancelarii jest od strony biura podatkowego.Szczegóły można uzyskać na stronie internetowej na www.kancelaria-adrem.pl oraz fanpage LINK.

Co planujecie w najbliższym czasie?

1 czerwca organizujemy akcję darmowego dnia porad prawnych związanych z alimentami i opieką nad dziećmi.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Michał Zielecki to prawnik z kilkuletnią praktyką w zawodzie. Wykształcenie zdobył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalista w zakresie Prawa Karnego i Rodzinnego. Z doświadczeniem w sprawach cywilnych, gospodarczych i pracy. W Kancelarii od początku jej istnienia. 

 kontakt: 667-133-117

@ prawnik@kancelaria-adrem.pl


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz