Cyclo Cuiavia w nagraniu video. Zobacz jak wygląda przejazd techniczny trasy [VIDEO]


Na kanale Arnoldzika zamieszczono film dokumentujący trasę jaką pokonają kolarze w Cyclo Cuiavia. O samej imprezie pisaliśmy już kilka razy. 
Cyclo Cuiavia to pionierski projekt, którego miejscem rozgrywania są drogi powiatu inowrocławskiego. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie ActiveXtreme, które wspierają Powiat Inowrocławski, Gmina Kruszwica, Nadgoplański Park Tysiąclecia, OSP z Gminy Kruszwica oraz PTTK Kruszwica.

Cyclo Cuiavia jest imprezą, która na stałe ma wpisać się w kalendarz wydarzeń sportowych naszego regionu, by w przyszłości być realizowaną cyklicznie. Celem projektu jest wskrzeszenie tradycji kolarskich regionu, pobudzenie ducha rywalizacji oraz promocja aktywnego wypoczynku.

Trasa wyścigu biegnie wzdłuż jeziora Gopło na terenie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia, a 60 km wyścig odbędzie się w 4 pętlach po drogach: Kruszwica - Lachmirowice, Lachmirowice – Baranowo, Baranowo – Kruszwica.

Klasyfikacja punktowa będzie się odbywać w kilku kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Poza wyścigiem głównym podczas całej imprezy na Stadionie Miejskim w Kruszwicy organizowane będą imprezy towarzyszące rozgrywane w formie zabawy dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Już niebawem rusza rejestracja uczestników wyścigu. Będziemy na bieżąco przekazywać wszystkie informacje.

Zapraszamy na fanpage https://www.facebook.com/cyclocuiavia/


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz