Zagrali o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego [GALERIA]W ramach Drzwi Otwartych zorganizowano XIII edycję turnieju w piłce siatkowej. Stawką rywalizacji był Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy.


Do turnieju przystąpiło siedem zespołów żeńskich reprezentujących ZSS Gimnazjum nr 1 w Kruszwicy, ZSO Gimnazjum nr 2 z Kruszwicy, Gimnazjum nr 3 z Bachorc, Gimnazjum ze Skulska, Gimnazjum z Wilczyna, Gimnazjum nr 3 z Inowrocławia , Gimnazjum nr 4 z Inowrocławia oraz pięć zespołów męskich reprezentujących ZSO Gimnazjum nr 2 z Kruszwicy, Gimnazjum nr 3 z Bachorc, Gimnazjum ze Skulska, Gimnazjum z Wilczyna, Gimnazjum nr 4 z Inowrocławia. 

- Zespoły na dwóch boiskach rozegrały dwadzieścia jeden spotkań, które wyłoniły zwycięzców. W kategorii dziewcząt najlepszą drużyną okazał się zespół z Wilczyna, który to po bardzo emocjonującym pojedynku pokonał w finale Gimnazjum nr 4, a puchar za trzecie miejsce otrzymały dziewczęta z Gimnazjum nr 3 z Inowrocławia - pisze w nadesłanym do naszej redakcji materiale Jerzy Ćwikła.

W kategorii chłopców emocje trwały dłużej bo do ostatniego gwizdka. Zwycięzcą została ekipa z Bachorc.

- Ostatecznie pierwsze miejsce zdobył zespół z Bachorc, powielając tym sposobem sukces ubiegłoroczny.  W ostatnim meczu spotkały się zespoły z Wilczyna i Inowrocławia, po bardzo zaciętym spotkaniu, stojącym na wysokim poziomie, zwyciężyła drużyna reprezentująca Gimnazjum z Wilczyna, a trzecią drużyną został zespół z Gimnazjum nr 4 z Inowrocławia - dodaje Jerzy Ćwikła.

Zwycięzcy turnieju otrzymali puchar dyrektora szkoły ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. Organizatorzy turnieju składają podziękowania do opiekunów wszystkich zespołów, którzy wykazali się profesjonalizmem oraz zaangażowaniem.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz