Ruszyły prace poprzedzające inwestycje na KasprowiczaNa Kasprowicza ruszyły prace Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy. Mają one charakter przygotowawczy do planowanej inwestycji przebudowy ulicy.

Rozpoczęte dzisiaj prace są prowadzone przez Przedsiębiorstwo Komunalne w Kruszwicy. Mają one przygotować ulicę Kasprowicza i Lipową do planowanej na następne miesiące inwestycji.

- Naszą inwestycję poprzedzają działania Przedsiębiorstwa Komunalnego w Kruszwicy. W ten sposób unikniemy w kolejnych latach ewentualnych remontów sieci wodociągowej. Jednym słowem działania przeprowadzamy tak aby służyły na lata mieszkańcom bez dodatkowych utrudnień - mówi wiceburmistrz Kruszwicy Bartosz Krajniak.

Na razie nie wiadomo jak długo prace potrwają. Jedno jest pewne utrudnienie z pokonywania drogi mogą być kierowcy. 

- Prowadzone przez nas prace mają charakter przygotowawczy do planowanej budowy kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz  nawierzchni. Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość oraz stosowanie się do znaków jakie stawiamy na drodze. Prace zostały tak zaplanowane by ostatecznie pozwolić na opuszczanie ulicy jedną stroną - mówi szef kruszwickiej komunalki Piotr Zieliński.

fot. Przemysław Bohonos
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz