Norbert Pamfil: Wygrywam z Ziarnicą 1:0!Kilka miesięcy temu informowaliśmy o walce Norberta Pamfila z ciężką chorobą. Ostatnie wieści okazują się być bardzo pozytywne.

Norbert miejscowe gimnazjum ukończył z wyróżnieniem. Wykazywał  szczególne zdolności matematyczne i dzięki temu wygrywał konkursy z tej dziedziny. Obecnie uczy się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Inowrocławiu. Jego wielką pasją była i jest piłka nożna, którą trenuje w klubie piłkarskim „Gopło". W lipcu uczęszczał na treningi chociaż czuł się znacznie gorzej. Potem przyszła diagnoza-rak.Od tamtej pory społeczność kruszwicka wiele razy solidaryzowała się z nastolatkiem.

- Cześć! Tutaj Norbert. Mam dla Was małą informację. Dzięki Waszej pomocy udało mi się! Wynik meczu Norbert - Ziarnica to 1:0 dla mnie! Dziś po wizycie u lekarza okazało się, że wszystkie guzy, które u mnie się pojawiły, na ten moment są martwe. Lekarz powiedział, że nie ma oznak aktywności, wszystko skończyło się dobrze. Teraz tylko regularne badania kontrolne i powoli do przodu. Trzeba zacząć wracać małymi krokami do normalnego życia - czytamy na profilu nastolatka.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz