Nie żyje kierowca volkswagena. Zginął w wypadku pod KruszwicąNa drodze Szarlej- Kruszwica doszło do wypadku samochodowego. W wyniku uderzenia w drzewo zginął kierowca volkswagena.

Jak udało się nam dowiedzieć do wypadku doszło po godzinie 10:00 na drodze Kruszwica-Szarlej nieopodal Kobylnik. Kierujący autem mężczyzna miał uderzyć w drzewo. Niestety zginął na miejscu. Na miejscu wypadku przyczyny wyjaśniają służby. 
- Wielu kierowców napędzają do brawury dobre warunki jazdy i to, że jest mały ruch na trasie. To bardzo ryzykowne myślenie. Nigdy nie wiemy, czy posiadane umiejętności kierowania wystarczą, by wyjść z każdej opresji. Narażamy swoje życie i zdrowie. Przyczyną  wypadku może być dziura w drodze, zwierzę, które nagle wtargnie na jezdnie, nagła awaria samochodu, czy inny uczestnik ruchu. Policjanci każdego dnia apelują, by jeździć bezpiecznie, zgodnie z przepisami i na trzeźwo. Pamiętajmy o tym wsiadając „za kółko” - mówi Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz