Jacek Zalesiak powrócił do tematu hali sportowej na Zagoplu
W połowie lutego informowaliśmy o sporze, jaki pojawił się na linii  Jacek Zalesiak - Halina Stajszczak.  Kością niezgody okazał się temat hali sportowej na Zagoplu.


Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Halina Stajszczak nie zgodziła się z publikowanymi przez Jacka Zalesiaka informacjami na temat hali widowiskowo-sportowej. Sprawa dotyczyła zimowych ferii, podczas których temat obiektu pojawił się na sesji Rady Powiatu. Szczegóły  LINK.

Po trwającej półtora miesiąca przerwie w temacie do sprawy na Facebooku powrócił radny powiatu Jacek Zalesiak. W opublikowanym poście na portalu społecznościowym tłumaczy m.in. cel złożonej interpelacji, przeprasza dyrekcję szkoły za "zaistniałe problemy" oraz oferuje swoją pomoc w opiece nad zainteresowanymi grupami młodzieży, które chciałyby skorzystać z uprawiania sportu na hali sportowej w czasie przyszłych ferii zimowych.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. Przysłowiowe "bicie piany". Nie rozumiem, jak ktoś, który ongiś pracował pod jednym dachem z obecną dyrektor może się tak zachowywać.
    Woda sodowa do głowy uderzyła?a, czy homo homini lupus est?

    OdpowiedzUsuń