Recytowali i śpiewali na Dzień Babci i Dziadka [GALERIA]Pod koniec stycznia w Szkole Podstawowej w Chełmcach zorganizowano wydarzenie poświęcone babciom i dziadkom. W ten sposób uczniowie zaznaczyli jak ważne są to osoby w naszym życiu.

- Wspomnienia szczęśliwych i beztroskich chwil z nimi spędzonych powodują, że dzieciństwo postrzegamy jako wyjątkowy czas. Dlatego, wdzięczni za wszystkie ciepłe słowa, bezinteresowne gesty, wspólne zabawy w tym roku postanowiliśmy zaprezentować naszym wyjątkowym gościom dzień z życia babci i dziadka XXI wieku. Współcześni dziadkowie są bowiem aktywni, uprawiają sport, zdrowo się odżywiają, śledzą najmodniejsze trendy, surfują po Internecie - tłumaczy placówka.

O tego typu rzeczach nie zapomnieli uczniowie. Na scenie zaprezentowali jakie zajęcia pochłaniają ówczesne babcie i dziadków.

- Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć zdrowego śniadania z „Rzepką” w tle, pokazu mody na każdą pogodę, wakacji w Zakopanem z góralskim przytupem, obiadu ze zdrową zieleninką na talerzu, nauki twista po obfitym posiłku, wspólnej jazdy samochodem i „chłopców radarowców” ścigających dziadków za nadmierną prędkość Te humorystyczne scenki zakończyło wspólne zaśpiewanie przez wnuczęta piosenki „Prosto z serc” oraz gromkiego STO LAT - dodaje. 

Tradycyjne wspólne biesiadowanie zakończyło wylosowanie Superbabci i Superdziadka, na których czekały puchary. Część artystyczną we współpracy z wychowawcami klas przygotowała Weronik Dordzik.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz