Głębokie: Mieszkańcy mają dość stanu swojej drogi


Mieszkańcy miejscowości Głębokie mają dosyć stanu swojej drogi. Poniżej zdjęcia oraz treść nadesłanego listu.

Mieszkańcy Głębokiego mają dość stanu swojej drogi. Szczególnie po okresie zimowym droga jest pełna kałuż i błota.

- Droga redakcjo, prosimy opublikować nasz komfort życia, jaki funduje nam Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. Mianowicie problem polega na tym, w jakim stanie jest droga, która przebiega przez naszą miejscowość Głębokie. Jak widać na zdjęciach, w tej chwili jest to nie możliwe do pokonania, przy roztopach czy opadach deszczu, a gdy przejeżdża samochód, to nie ma gdzie uciekać. Jak dzieci i dorośli mają dotrzeć na przystanek autobusowy czy do lokalnego sklepu lub kapliczki a o spacerach nie ma nawet mowy-czytamy w nadesłanym liście.

Mieszkańcy uważają, że zostali zapomniani przez władze starostwa. Podkreślają, że proszą m.in. o położenie chodnika i drogi bitumicznej.

- Toniemy po kostki w kałużach i błocie. Znajdujemy się na granicy Powiatu, zostaliśmy zapomniani przez Władze i czujemy się odrzuceni. Czy jako wieś należymy do innego sortu? Czy i kiedy ktokolwiek poda nam pomocną dłoń ze Starostwa, do którego należy droga? Prosimy, by położono chodnik i drogę bitumiczną, co poprawiłoby komfort mieszkańców-dodają.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

2 komentarze:

  1. oj poczekacie jeszcze z dwa lata wybory wtedy to znow beda obiecywac

    OdpowiedzUsuń
  2. O te drogę od dawna walczymy jako mieszkańcy ale za rządów burmistrza gawrysiaka ją obcięto i nie dokończono i tak zostało prawda jest taka że są gorsze wioski na odludziach a jednak tam ma kto zadbać o minimalny komfort życia ludzi jak na21

    a u nas ani gmina kruszwica ani
    powiat Inowrocław nie. Mają nas gdzieś tylko na wybory dużo gadają niech raz spełnią ludzki gest czy 800 metrów drogi i chodnika to tak dużo ,a gdzie te dotacje kture biorą z uni

    OdpowiedzUsuń