XXV Finał WOŚP: Samorządowcy tanio skóry nie sprzedali [FOTO+VIDEO]
W tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można włączyć się na wiele sposobów. Jednym z nich było spotkanie samorządowców z piłkarzami Gopła. 

Ta nowa propozycja najwyraźniej przypadła go gustu samorządowcom ponieważ nie zabrało ich w pojedynku z piłkarzami kruszwickiego Gopła.


- Co roku angażujemy się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizujemy koncerty  zespołów muzycznych, podczas których przeprowadzane są licytacje przedmiotów. Na terenie  całego miasta wolontariusze zbierają natomiast środki - mówi dyrektor Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" Barbara Biczkowska.


Tym razem oferta rozrywkowa z okazji WOŚP zostanie rozszerzona o pojedynek samorządowców z piłkarzami KP Gopło Kruszwica. To wspólna inicjatywa burmistrza Kruszwicy, który wcielił się w rolę selekcjonera samorządowców oraz dyrektora CKiS "Ziemowit" i klubu Gopło Kruszwica. 

Galeria zdjęć: kliknij TUTAJ.

- Propozycja została pozytywnie przyjęta zarówno przez radnych jak i pracowników urzędu. Dopisała frekwencja także na trybunach z czego jestem bardzo zadowolona.- dodaje szefowa "Ziemowita".

W meczu z piłkarzami Gopła zmierzyli się radni miejscy oraz powiatowi. Po stronie samorządowców nie zabrakło także pracowników Urzędu Miejskiego w Kruszwicy. Choć pojedynek przegrali 11:4 trzeba przyznać, że tanio skóry nie sprzedali.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz