Plebiscyt "Ludzie Roku 2016"


Dzisiaj wspólnie z Kapitułą Nagrody wyłonioną przez Kujawską Grupę Medialną rozpoczynamy przyjmowanie kandydatur do naszego plebiscytu. Jego celem jest wyłonienie kruszwiczan, którzy w wyjątkowy sposób zapisali się w działaniach dla Kruszwicy w ubiegłym roku.


W naszym plebiscycie to mieszkańcy wraz z Kapitułą Nagrody decydują, kto powinien otrzymać zasłużony tytuł za działania na rzecz gminy. Kogo warto uhonorować i nagrodzić oraz dlaczego?

Do 25 stycznia oczekujemy Państwa kandydatur. Można je przesyłać pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Do każdej kandydatury warto dodać uzasadnienie. Po zakończeniu przyjmowania kandydatur, licząca pięć osób Kapituła Nagrody Kujawskiej Grupy Medialnej omówi wszystkie zgłoszenia. Jest to konieczne aby w plebiscycie wzięły udział osoby, które naprawdę zasłużyły się
dla Kruszwicy. 

Po tym etapie każda ze wskazanych przez internautów osób potwierdzi czy chce wziąć udział w konkursie. Wyjątkowych kruszwiczan wybierzemy w kilku kategoriach: Samorządowiec rokuDziałacz kulturalny lub Społecznik, Sportowiec oraz Sołtys roku. Ponadto Kapituła Nagrody wskaże także zwycięzcę w kategorii Nagroda Specjalna.

26 stycznia na serwisach www.mojakruszwica.pl oraz sympatyzujących z nami stronach internetowych, zamieszczona zostanie platforma do głosowania na poszczególne osoby. Głosowanie zakończy się 10 lutego. Wtedy, po podliczeniu wszystkich głosów, okaże się, kto zdobył zaszczytne miano w poszczególnych kategoriach.

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem email: kujawskagrupamedialna@gmail.com lub pod numerem telefonu 667634920. W zgłoszeniu należy podać Imię i Nazwisko osoby wskazanej oraz wskazaną kategorię i uzasadnienie.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali zorganizowanej w kwietniu. Wszystkie informacje podlegają regulaminowi plebiscytu.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz