Na Poznańskiej straszy zniszczona tablica drogowa
Na ulicy Poznańskiej od tygodni wjazd do rynku szpeci zniszczona tablica drogowa. Jak podkreślają mieszkańcy tematem zupełnie nikt się nie interesuje.Z informacji udostępnionych przez mieszkańców wynika, że tablica drogowa została zdewastowana pod koniec listopada. Od tamtej pory nikt jednak tematem się nie zainteresował.

- Ten znak wygląda tak jak wygląda i nie ukrywam, że boję się przechodzić koło niego z dziećmi, a nie chce czekać aż dojdzie do tragedii - informuje jednak z mieszkanek.


Tablica drogowa jest w stanie opłakanym. Stan znaków drogowych jak i ulic powiatowych to zakres prac należących do Zarządu Dróg Powiatowych w Inowrocławiu.

- Znak coraz bardziej się przechyla. Dodam, że jestem w 8 miesiącu ciąży i naprawdę obawiam się, że on się po prostu przewróci, a nie ukrywam, że przechodzenie na drugą stronę w tym miejscu jest naprawdę uciążliwe - dodaje rozmówca.

***
O sprawie powiadomiliśmy Zarząd Dróg Powiatowych w Inowrocławiu korespondencją elektroniczną prosząc o jak najszybszą interwencję.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz