Kruszwica bije rekord: Mamy 24 tysiące złotych i wciąż trwa liczenie! [VIDEO]W sztabie głównym w Kruszwicy wciąż trwa liczenie środków przekazanych na WOŚP przez kruszwiczan. Na godzinę 21:30 uzbierana kwota to ponad 24 tysiące złotych.

Ciężka praca wolontariuszy oraz hojność osób, która chętnie licytowały nagrody tegorocznego finału WOŚP to główne przyczyny tak dobrego wyniku końcowego.


Tegoroczny wynik to wyjątkowy rekord Kruszwicy w zbiórce. W 2014 roku kruszwiczanie zdecydowali się przekazać na WOŚP 16 tysięcy złotych. W rok później mówiliśmy o kwocie 17 tysięcy złotych. Dokładnie rok temu uzbierana kwota wyniosła ponad 19 tysięcy złotych. Tym razem przebiliśmy kwotę wyraźnie o kilka tysięcy złotych.

Film z zakończenia WOŚP w Kruszwicy (zapraszamy do pełnej relacji z wydarzenia już niebawem).W tegorocznym finale WOŚP można było wygrać przekazane na licytację przedmioty m.in. vouchery Nadgoplańskiego WOPR, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem. Ponadto wolontariusze od rana kwestowali na ulicach miasta. 

Część artystyczną finału WOŚP w Kruszwicy zapewniły sekcje wokalne CKiS Ziemowit w Kruszwicy oraz zespoły Wataha i Zdrowa Woda. Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz