Wyłapywanie bezdomnych zwierząt: Jest nowy wykonawca zadania


Z końcem października Urząd Miejski w Kruszwicy poinformował o unieważnieniu postępowania przetargowego w sprawie bezdomnych zwierząt. Procedura wymagała zorganizowania kolejnego przetargu.Toczące się w październiku postępowanie ofertowe na "Wyłapywanie bezdomnych zwierząt z terenu gminy Kruszwica oraz umieszczanie i sprawowanie nad nimi opieki w schronisku w roku 2017" zostało unieważnione. Pod względem prawnym oznaczało to konieczność rozpisania kolejnego postępowania przetargowego.

Pierwsze postępowanie zostało odrzucone z uwagi na oferty wykonawców, którzy zgłosili się do realizacji zadania. Oferta z najniższą ceną zaoferowaną przez wykonawców przewyższyła kwotę, jaką na ten cel  chciała przeznaczyć gmina.

W drugim postępowaniu przetargowym, rozstrzygniętym 30 listopada dokonano wyboru wykonawcy zadania na rok 2017. Z informacji udostępnionych przez Urząd Miejski w Kruszwicy wynika, że najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Eko Schronisko Dla Zwierząt Zielone Pole Ewy Czajkowskiej
z miejscowości Golub Dobrzyń.

Finansowo realizacja zadania mającego na celu wyłapywanie bezdomnych zwierząt oraz sprawowanie nad nimi opieki w 2017 roku ma wynieść 101.301,57 złotych. 


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz