Samorządowcy zagrają w piłkę!Na 7 stycznia zaplanowano mecz Samorządowcy - Gopło Kruszwica. Towarzyski mecz odbędzie się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Spotkanie zaplanowano na 7 stycznia. Mecz rozpocznie się o godzinie  16:00. To pierwsza taka inicjatywa na terenie Kruszwicy. 

- Co roku angażujemy się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizujemy koncerty zespołów muzycznych, podczas których przeprowadzane są licytacje przedmiotów. Na terenie całego miasta wolontariusze zbierają natomiast środki - mówi dyrektor Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" Barbara Biczkowska.

Tym razem oferta rozrywkowa z okazji WOŚP zostanie rozszerzona o pojedynek samorządowców z piłkarzami KP Gopło Kruszwica. To wspólna inicjatywa burmistrza Kruszwicy i dyrektora CKiS "Ziemowit" przy dużym zaangażowaniu klubu Gopło Kruszwica.

- Propozycja została pozytywnie przyjęta zarówno przez radnych jak i pracowników urzędu. Zapraszamy wszystkich na 7 stycznia na dobrą zabawę - dodaje szefowa "Ziemowita".
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz