Samochodowa dziupla namierzona. W środku Porsche oraz części innych luksusowych aut [VIDEO]Kryminalni odkryli dziuplę samochodową pod Inowrocławiem, w której znaleźli luksusowy samochód oraz części i podzespoły od trzech innych. Policjanci już teraz potwierdzili, że jedno z aut marki Porsche Panamera zostało skradzione na terenie Niemiec. 


Do sprawy zostali zatrzymani dwaj mieszkańcy powiatu inowrocławskiego w wieku 42 i 43 lata. Policjanci pracują nad sprawą, ustalają udział i rolę mężczyzn w procederze.


Wczoraj (20.12.16) policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Inowrocławiu uzyskali informację o miejscu ukrycia kradzionych luksusowych samochodów. Trop prowadził do jednej z posesji na terenie powiatu inowrocławskiego. Tam, jeszcze wczoraj wieczorem wkroczyli kryminalni i przeszukali podległy teren. W garażu mundurowi ujawnili samochód marki Porsche Panamera rok produkcji 2015 oraz elementy pociętej karoserii od innych aut marki Jaguar, Porsche Panamera i Audi A5.


Jak ustalili policjanci, zaparkowany w garażu Porsche Panamera dosłownie dwa dni wcześniej (18/19.12) został skradziony z terenu Niemiec. Mundurowi zabezpieczyli zarówno ten samochód, jak i elementy pociętych aut. Do policyjnego aresztu trafili dwaj bracia w wieku 42 i 43 lata. Zebrane materiały dowodowe policjanci przedstawią wkrótce oskarżycielowi, który podejmie decyzję, czy zatrzymani usłyszą zarzuty, a jeśli tak to jakiej treści.
Źródło KPP
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz