Raport policyjny: Kolejny pijany na MickiewiczaPolicja wciąż apeluje o zachowanie ostrożności na drogach. Niestety wciąż przybywa przypadków, które narażają mieszkańców na utratę zdrowia, a nawet życia.


Nietrzeźwość na drogach powiatu inowrocławskiego to jak widać jeden z poważniejszych problemów ostatniego czasu. Liczba tego typu przypadków ciągle wydaje się być spora.

- Podczas minionego weekendu na terenie powiatu inowrocławskiego zaistniały dwa wypadki. Policjanci z komisariatu w Pakości wyjaśniali jak doszło do wypadku w Wielowsi w piątek (09.12) około godz. 19.40. Mundurowi zebrali dowody na to, że kierujący samochodem marki Ford Ka, 26-letni mężczyzna, będąc na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z dwoma pojazdami. Najpierw doprowadził do zderzenia z samochodem marki Hyundai, a następnie mazdą. Na skutek wypadku obrażeń ciała doznał pasażer pojazdu marki Hyundai. Podczas działań na miejscu zdarzenia, policjanci ustalili, że kierujący fordem był nietrzeźwy. Dlatego też mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Następnego dnia (10.12) usłyszał zarzuty dotyczące kierowania pojazdem  pod wpływem alkoholu oraz spowodowania wypadku drogowego - przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka.

Policjanci z Inowrocławia wyjaśniają także okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w sobotę (10.12) około godz. 16.00. Wstępnie mundurowi ustalili, że kierujący samochodem marki Hyundai mężczyzna lat 71, potrącił 77-letnia pieszą, przechodzącą  przez przejście dla pieszych, która doznała obrażeń.

Tymczasem po raz drugi w ostatnim czasie, zatrzymano pijanego kierowcę na ulicy Mickiewicza w Kruszwicy. 10 grudnia kierowca samochodu marki Mercedes, 20-letni mężczyzna okazał się
mieć 2 promile alkoholu w organizmie. 

Tego samego dnia doszło do zatrzymania pijanego kierowcy na ulicy Poznańskiej w Inowrocławiu.
Mężczyzna prowadził samochód mając ponad 2 promile w organizmie.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz