Policjanci i pracownicy z Kruszwicy w akcji Szlachetna Paczka

 To ważne, by dzielić się radością i pomagać z chęci serca. Na co dzień służą radą i pomocą, „dziś” pomogli w nieco inny sposób. Mowa tu o policjantach i pracownikach z komisariatu w Kruszwicy, którzy na czele z Komendantem Komisariatu podinsp. Jarosławem Lisieckim, włączyli się w szczytną akcję „Szlachetna paczka”. Policjanci i pracownicy, w tym roku przygotowali cztery paczki, w których znalazły się artykuły spożywcze, chemiczne, kosmetyczne i odzież. Trafiły one do samotnie mieszkającego Pana Andrzeja z Kruszwicy. 

 Mieszkańca miasta, któremu pomogli, znali wolontariusze i wiedzieli czego mu potrzeba, by poczuł magię nadchodzących świąt. W przekazaniu paczek mężczyźnie, uczestniczyła zaangażowana w pomoc wolontariuszka Pani Angelika. Obdarowany, pełen wzruszenia podziękował i przekazał mundurowym i pracownikom komisariatu własnoręcznie zrobioną choinkę. 

Idea Szlachetnej Paczki ma swoją już kilkunastoletnią tradycję. Każdego roku rośnie liczba rodzin, które potrzebują pomocy i na taką pomoc liczą. Warto dodać, że paczki, którymi są obdarowywane rodziny odpowiadają ich indywidualnym potrzebom. W całej akcji ważna jest nie tylko pomoc , ale też kontakt z drugim człowiekiem, który czeka na pomocną dłoń. 

Na zdjęciach podinsp. Jarosław Lisiecki oraz pracownik Policji Pani Agnieszka Stępień. 

Fot. i tekst: KPP w Inowrocławiu
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz