Mikołajkowy turniej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
Grudzień przebiega w wyjątkowo radosnej, przedświątecznej atmosferze. Tym razem mikołajkowy turniej zorganizowano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.


Zabawa rozpoczęła się 6 grudnia. Wtedy to dyrekcja i nauczyciele przygotowali dla uczniów szkoły mikołajkowy turniej, w którym wzięli udział przedstawiciele większości klas.Konkurencje były bardzo różnorodne, a zawodnicy musieli wykazać się nie lada umiejętnościami. Trzeba było obsłużyć kasę fiskalną albo ubijać jajko na czas. Po zaciętej rywalizacji, rozgrywki wygrała młodzież z klasy II Liceum Ogólnokształcącego.

- Natomiast 13 grudnia w "Kaziku" gościli uczniowie z klas trzecich Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 3 w  Inowrocławiu, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 w Kruszwicy, Gimnazjum w Bachorcach oraz Gimnazjum w Skulsku. I tym razem turniej nastawiony był przede wszystkim na dobrą zabawę. Gimnazjaliści musieli wykazać się np. umiejętnościami zachowania równowagi podczas przenoszenia na talerzu piłeczek tenisowych, sprawnego pakowania prezentów, czy jazdy na rowerze - przekazuje Magdalena Szłyk z ZSP w Kruszwicy.

Mikołajkowy turniej wygrała drużyna z Gimnazjum nr 2 w Kruszwicy. Wcześniej miała miejsce dogrywka, w której uczniowie z Kruszwicy walczyli o pierwsze miejsce z Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu.

- Dla zwycięzców przygotowany był puchar, a dla wszystkich uczestników zabawy świąteczne skarpety wypełnione słodyczami.  Turniejowe rozgrywki przygotował i poprowadził nauczyciel ZSP w Kruszwicy Jerzy Ćwikła, a pomagali mu m.in. Jowita Szeliga, Magdalena Szłyk, Wojciech Świercz, Łukasz Sochowski i Piotr Wójciak - informuje placówka.

Podziękowania należą się też opiekunom szkół gimnazjalnych, którzy dzielnie zagrzewali swoich uczniów do walki.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz