Postępowanie przetargowe w sprawie bezdomnych zwierząt unieważniono. Będzie następne


Z końcem października Urząd Miejski w Kruszwicy poinformował o unieważnieniu postępowania przetargowego w sprawie bezdomnych zwierząt. Oznacza to, że przynajmniej na razie nie poznamy wykonawcy zadania publicznego.

Toczące się postępowanie ofertowe na "Wyłapywanie bezdomnych zwierząt z terenu gminy Kruszwica oraz umieszczanie i sprawowanie nad nimi opieki w schronisku w roku 2017" zostało unieważnione. 

Z informacji udostępnionych przez Urząd Miejski w Kruszwicy wynika, że oferta z najniższą ceną zaoferowaną przez wykonawców przewyższa kwotę, jaką na ten cel chciała przeznaczyć  gmina. Oznacza to zatem, że zostanie rozpisane kolejne postępowanie przetargowe.

O wynikach postępowania poinformowano Hotel dla Zwierząt i Ptactwa Domowego,w Łodzi, Eko Schronisko dla Zwierząt "Zielone Pole" z miejscowości Golub-Dobrzyń, FHU ZIBI Schronisko CYWIL z Gołańcza oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu. 

Na zdjęciu suczka znaleziona przy Drogi Młyńskiej w Kruszwicy. Osoby znające właściciela lub zainteresowane adopcją proszone o kontakt z Urzędem Miejskim w Kruszwicy tel. 52 3515 010 w.81.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz