Ilona Dybicz zwraca uwagę na problemy z parkingiem przy Kujawskiej i akty wandalizmu przy Gimnazjum nr 1


Po raz kolejny radna Ilona Dybicz zwróciła uwagę na problemy z parkingiem przy ul. Kujawskiej. Okazuje się bowiem, że z parkingu wywożone są spore ilości błota na chodnik         i ulicę.


Zdaniem radnej samochody opuszczające parking przy ul. Kujawskiej przenoszą spore ilości błota na chodnik i ulicę. Problem trwa już od lat.

-Wiele razy już interpelowałam w tej sprawie. Proszę by odpowiednie służby zwróciły uwagę na parking przy ul. Kujawskiej. Z parkingu wywożone są tony błota na chodnik i ulicę. Tam nawet dzieci nie mogą przejść. W tej chwili cały chodnik i ulica aż do skrzyżowania jest zawalona błotem-wyjaśniała podczas październikowej sesji Ilona Dybicz. 

Ponadto radna zwróciła uwagę na kolejne akty wandalizmu przy Gimnazjum nr 1 w Kruszwicy. Do jednego z takich wydarzeń miało dojść 26 października.

-Mam prośbę do policji, znów miał miejsce wandalizm przy Astrobazie od strony boiska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, a konkretnie nieopodal wejścia od tyłu do Szkoły Realnej. Tam od pewnego czasu zbiera się grupa młodych ludzi, którzy wieczorami spożywają alkohol. 26 października o 2 nad ranem miała miejsce bójka. Wandale popychali się na płot i rzucali butelkami w stronę szkoły-dodała radna. 

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. Szkoda, że pani radna zajmuje się błotem wywożonym z parkingu a nie zagrożeniami komunikacyjnymi przy Szkole Podstawowej nr 1. Kto choć raz przejeżdżał autem przed godz.8.00 i popołudniem 13.00-14.00 to wie jaki tam panuje chaos

    OdpowiedzUsuń