Halina Bogdanowicz apeluje o ponowne rozpatrzenie sprawy ChabrowejHalina Bogdanowicz uważa, że sprawa Chabrowej powinna wrócić na komisję i sesję Rady Miejskiej. Zdaniem radnej konieczne jest ponowne rozpatrzenie aktualizacji dokumentacji ulicy.Przypomnijmy we wrześniu radny Adam Molenda złożył wniosek o wykreślenie ulicy Chabrowej ze zmian budżetowych. Droga spełniała warunki formalne umożliwiające pozyskanie dofinansowania z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości ponad 60 procent wszystkich kosztów związanych przebudową drogi.

-W związku z prośbą mieszkańców proszę o ponowne rozpatrzenie aktualizacji projektu związanego z budową drogi na ulicy Chabrowej w Grodztwie-przekazała radna.


Wrześniowy wniosek poparło w głosowaniu dziewięciu samorządowców. Za wnioskiem formalnym o wykreślenie ulicy zagłosowali Ilona Dybicz, Teresa Tenerowicz,  Adam Molenda, Artur Grobelski, Bartłomiej Dzwoniarkiewicz, Grzegorz Stanny, Piotr Pułkownik, Stefan Lewandowski oraz Jarosław Kowalski.


Czytaj również:


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. Burmistrz to niech pomyśli najpierw o Orlej, bo jak niedługo ludzie z tej ulicy zaczną mu przynosić rachunki za zawieszenia w pojazdach a to nie są małe wydatki to zsupieje z podziwu!

    OdpowiedzUsuń