W Kruszwicy zatrzymano 33-latka poszukiwanego listem gończym za przestępstwa narkotykowe!

Policjant z komisariatu w Kruszwicy zatrzymał poszukiwanego listem gończym mieszkańca miasta. Funkcjonariusz, gdy podjął interwencję i zatrzymał 33-latka był w czasie wolnym od służby.

 

Dwa dni temu (01.10.16) funkcjonariusz z Kruszwicy, jechał przez miasto swoim samochodem. Zauważył wówczas idącego w towarzystwie kobiety mężczyznę, który wyglądem przypominał poszukiwanego listem gończym do spraw narkotykowych.

Policjant nie spuszczał go z oka i o swoich spostrzeżeniach powiadomił swoich kolegów z pobliskiego komisariatu. W pewnej chwili, gdy kobieta weszła do marketu mężczyzna zaczął zachowywać się nerwowo i schował się za sklep. Tam właśnie zaskoczył go i zatrzymał policjant.

Mundurowi potwierdzili, że 33-letni kruszwiczanin, był poszukiwany od dziewięciu lat celem odbycia kary pozbawienia wolności. Przez cały ten czas przebywał za granicą, a gdy tylko pojawił się na terenie Kruszwicy został namierzony.

Teraz najbliższe 6 miesięcy spędzi za kratami, bo na tyle został skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Ponadto, policjanci z Kruszwicy posiadają dowody również na to, że mężczyzna jest zamieszany jeszcze w inną sprawę związaną z procederem narkotykowym. Dlatego wkrótce usłyszy kolejny zarzut.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz