Pilna pomoc dla Norberta Pamfila


Jest pogodny, miły, skromny i pracowity. Zawsze chętny do pomocy. Te słowa najlepiej oddają absolwenta Gimnazjum nr 1 w Kruszwicy Norberta Pamfila.
Gimnazjum ukończył z wyróżnieniem. Wykazywał  szczególne zdolności matematyczne i dzięki temu wygrywał konkursy z tej dziedziny. Obecnie uczy się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Inowrocławiu. Jego wielką pasją była i jest piłka nożna, którą trenuje w klubie piłkarskim „Gopło". Jeszcze w lipcu uczęszczał na treningi chociaż  coraz gorzej się czuł.
Niestety przyszło to najgorsze, diagnoza – rak.

 Norbert ma kochającą rodzinę i wielu przyjaciół, którzy bardzo go wspierają i chcą mu pomóc w tych trudnych dniach. Z inicjatywy wychowawcy z gimnazjum Ilony Dybicz przy wydatnym wsparciu Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Kruszwicy rusza wielka akcja pomocy dla Norberta.

-W listopadzie spotkamy się wszyscy na koncercie, zorganizowanym specjalnie dla Norberta, który będzie uwieńczeniem akcji-informuje Ilona Dybicz.

Osoby chcące wesprzeć Norberta prosimy o wpłaty na konto Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka ul. Kolegiacka 24, 88- 153 Kruszwica z dopiskiem: Darowizna celowa dla Norberta Pamfila, Bank Spółdzielczy nr konta 80 8151 0001 0010 9080 2000 0001
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz