Kruszwiczanin odpowie za narkotyki i amunicję w domu
Kruszwiccy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Miał w domu środki odurzające
i amunicję. Mundurowi z komisariatu w Kruszwicy, kilka dni temu otrzymali sygnał o mieszkańcu miasta, który miał posiadać narkotyki. Gdy pogłębili tą informację ustalili, że mężczyzną tym jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności 30-latek. W piątek (14.10) zapukali do jego domu i tam zatrzymali poszukiwanego. Podczas przeszukania, w jego kurtce policjanci znaleźli 2,18 grama suszu roślinnego. 

Badanie testerem wykazało, że to marihuana. Ponadto mężczyzna miał w mieszkaniu spory arsenał amunicji bez wymaganego zezwolenia w ilości 30 sztuk. Narkotyki, amunicja i komórka zostały przez policjantów zabezpieczone. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd prosto do więzienia. Miał bowiem do odbycia wyrok 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności za pobicie.

Policjanci z Kruszwicy zabezpieczoną marihuanę i amunicję przesyłają wkrótce biegłym do dalszych badań. Wszystko wskazuje na to, że 30-latek usłyszy niebawem zarzuty do nowej sprawy karnej. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia, a za posiadanie amunicji bez wymaganego zezwolenia do lat 8.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

6 komentarze:

 1. dobrze mu tak nie bedzie truł nastolatki dopalaczami

  OdpowiedzUsuń
 2. >marihuana
  >dopalacz
  wybierz jedno

  OdpowiedzUsuń
 3. I bardzo dobrze wszystkich powinni pozamykac tylko szkoda że nie zarobią sami na siebie tylko podatnicy takie scierwa finansuja

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobrze! Jeszcze i tak dużo tego syfu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze mu tak. Nastolatki przez takich ludzi mają problemy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wierzę w nic co tu jest napisane i nie zabrali komórki tylko wagę co za dureń pisze te artykuły

  OdpowiedzUsuń