Beata Mikołajczyk odwiedziła Szkołę Podstawową nr 2 w Kruszwicy

Znana zawodniczka olimpijska Beata Mikołajczyk odwiedziła Szkołę Podstawową nr 2 w Kruszwicy. Spotkanie było okazją do zapoznania się z jej udziałem podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

 

Beata Mikołajczyk jest kajakarką, której udało się zdobyć srebrny i dwa razy brązowy medal podczas Igrzysk Olimpijskich. Zawodniczka ma na swoim koncie oprócz tego sześć medali złotych, dziesięć srebrnych oraz sześć brązowych.

-Podczas spotkania Pani Beata opowiedziała uczniom o swojej drodze do sportowych szczytów. Dużo miejsca poświęciła udziałowi w igrzyskach olimpijskich. Z zapartym tchem oglądaliśmy  wyścigi finałowe w czasie Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz Rio de Janeiro. Finiszowe metry i zdobycie medali nagrodzone zostały przez młodzież gromkimi oklaskami. Uczniowie z uwagą wysłuchali również interesujących informacji na temat kajakarstwa-przekazuje placówka.

Duże zainteresowanie towarzyszyło pokazowi wywalczonych medali olimpijskich. Każdy mógł potrzymać i przyjrzeć się z bliska temu cennemu trofeum.  

Na zakończenie uczestnicy spotkania otrzymali okolicznościowe pocztówki z autografem. Zainteresowani zbierali również autografy na koszulkach. Nie obyło się również bez pamiątkowych zdjęć. 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz