Awans Lesława Tarnowskiego z Państwowej Straży Rybackiej


Lesław Tarnowski awansował na stanowisko zastępcy komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Rybackiej.  Kruszwiczanin to doświadczony pracownik
tej jednostki.O awansie Lesław Tarnowski dowiedział się dzisiaj podczas przekazywania łodzi do Państwowej Straży Rybackiej. Teraz pełnić będzie funkcję zastępcy komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Rybackiej.

Lesław Tarnowski był dotychczas komendantem Państwowej Straży Rybackiej w Kruszwicy. 23 marca osiągnął 45 lat stażu pracy. Od maja 1988 roku do września 1990 roku pracował w Państwowym Gospodarstwie Rybackim w Kruszwicy na stanowisku mechanika, a od września 1990 roku do czerwca 1990 w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy na stanowisku starszego strażnika.


Lesław Tarnowski jest od 1 lipca 1999 roku zatrudniony w Państwowej Straży Rybackiej Województwa Kujawsko-Pomorskiego na stanowisku komendanta posterunku w Kruszwicy. 

W pracy wyróżnia się  osiąganiem najlepszych wyników w zwalczaniu kłusownictwa rybackiego na wodach województwa. W marcu otrzymał z rąk wojewody Mikołaja Bogdanowicza odznakę "Zasłużony dla Rolnictwa".
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz