Policja wyjaśnia przyczyny wypadków drogowych

W powiecie  inowrocławskim (9 i 10.09) doszło do dwóch wypadków drogowych. Ranne zostały dwie osoby, 73 letni mężczyzna i 11 latek. Mundurowi ustalają jak doszło do wypadków i co było ich przyczyną.

 

W sobotę (09.09) na ul. Dworcowej w Jaksicach około godz. 19.40 kierujący rowerem zderzył się z samochodem marki Opel, którym kierował 68 letni mężczyzna. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 73 letni kierujący jednośladem wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala. W niedzielę (10.09) w miejscowości Lachmirowice gmina Kruszwica, około godz. 13.00 doszło do potrącenia nastolatka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18 letni kierowca samochodu marki Citroen zderzył się z jadącym rowerem 11 letnim chłopcem. Rowerzysta trafił do szpitala.

Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu

***

Według docierających do nas informacji do wypadku na terenie gminy Kruszwica doszło w miejscowości Chrosno. Jadący rowerem 12-letni chłopiec miał zostać potrącony i zabrany helikopterem ratunkowym do szpitala w Bydgoszczy. Na razie tej informacji nie udało się nam oficjalnie potwierdzić.

Redakcja

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz