Nadchodzi Lato w Parku: Nadgoplański Park Tysiąclecia przygotował sporo atrakcji

Tegoroczne "Lato w Parku" odbędzie się 11 września na parkingu u stóp Mysiej Wieży. Jak co roku Nadgoplański Park Tysiąclecia przygotował wiele konkursów, quizów i atrakcji. 

 

Na stoiskach wystawowych będzie można spróbować tradycyjnych kujawskich kulinariów, podziwiać ludowe rękodzieła, hafty, czy wyroby pszczelarskie, a chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach rzeźbiarskich.

Będzie także możliwość przeprowadzenia pomiarów ciśnienia i poziomu cukru we krwi. Zaplanowano liczne występy m.in. zespołu "Nie-Toperz", Towarzystwa Śpiewu "Halka" oraz Nadgoplańskiego Zespołu Folklorystycznego. Nawet najmłodsi nie będą się nudzić - przewidziano dla nich zabawy z animatorem oraz malowanie twarzy.  

Imprezie będą towarzyszyły liczne akcje. W sobotę 10 września w ramach "Lata w Parku" dzieci i młodzież do lat 15 będą mogły spróbować swoich sił w konkursie wędkarskim. Odbędzie się również rajd rowerowy.

W niedzielę uczestnicy imprezy będą mogli wymienić odpady na sadzonki drzewek lub krzewów. Sadzonki będzie można otrzymać za 4 zużyte baterie lub za 30 plastikowych nakrętek. Nakrętki zebrane podczas akcji zostaną przekazane Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą".

Szczegóły poszczególnych konkursów i atrakcji są dostępne poniżej w załączniku.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz