Mariusz Nogalski o skradzionym drewnie: Chciałbym abyśmy szanowali cudzą pracę

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło na terenie budowanej obecnie parku edukacyjnego. Skradziono drzewo przeznaczone na domy dla pszczół kujawskich.

 

 

 

Do zdarzenia doszło w ostatnich dniach. W budowanej na dawnej strzelnicy osadzie Stowarzyszenie Nasz Region KUJAWIE realizuje swój projekt parku edukacyjnego. Organizacja wydzierżawiła ten obszar w połowie maja.

-Przetransportowaliśmy drzewo na barci. Z materiału jakie przywieźliśmy jedna została skradziona. Chciałbym byśmy szanowali cudzą pracę. Działamy społecznie w wolnym czasie. To co uda się nam zrobić będzie dla całego społeczeństwa-podkreślił w rozmowie z MojaKruszwica.pl Mariusz Nogalski.

Stowarzyszenie Nasz Region KUJAWIE zaznaczyło, że osoby, które zmuszone są do pozyskania drzewa na opał w ten sposób proszone są o kontakt pod numerem telefonu 602758532, a taką pomoc otrzymają.

-Pomysł z domami dla pszczół kujawskich to jeden z naszych projektów. Planujemy na drodze do strzelnicy umieścić barci, które będą spełniały rolę drogowskazów edukacyjnych-zdradza nam Nogalski.

{youtube}v=jNETS7QjbeI&list=PLH9FWcNRq5AfbP2JLwvcz5jYq9gYvvzyO&index=1{/youtube}

 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz