W Kruszwicy zatrzymano młodych mężczyzn zamieszanych w narkotyki

Policjanci z Kruszwicy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 17 i 21 lat. Są oni zamieszani w proceder narkotykowy i usłyszeli właśnie zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

W ubiegłym tygodniu kruszwiccy policjanci pozyskali informację o mieszkańcach miasta, którzy mieli posiadać narkotyki. Na jednej z ulic patrol zauważył jednego z mężczyzn, który na widok policji zaczął uciekać.

-Mężczyzna został zatrzymany podczas policyjnego pościgu.Potwierdziło się, że miał przy sobie porcję marihuany. Tego samego dnia dalsze działania policji doprowadziły do zatrzymania jego 21-letniego kolegi. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleziono 18,74 grama marihuany, 18,51 grama amfetaminy oraz 15 tabletek ecstasy i wagę elektroniczną-informuje asp. szt. Izabella Drobniecka.

Policjanci skompletowali materiał dowody. 17-latkowi postawili zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu do 3 lat więzienia.Starszy mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz za to, że nimi handlował. Decyzją oskarżyciela 21 letni mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, ma też zakaz opuszczania kraju. Jemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz