Państwo Tabaczyńscy zabierają głos w sprawie komentarzy w internecie [OŚWIADCZENIE]

Państwo Tabaczyńscy znani z prowadzenia Kawiarni-Restauracji pod Malwami oraz baru na plaży "Cypel" zabierają głos w sprawie komentarzy w internecie. Kilka z nich naruszać może naruszać ich dobra osobiste.

 

 

 

Chcielibyśmy się odnieść do krytyki jaka na nas spadła w sprawie ogródka piwnego na rynku. Informacje w tym temacie były ogłaszane na portalu www.mojakruszwica.pl. Chcemy jednak przypomnieć, że w 2015 roku ogłoszono przetarg na prowadzenie ogródka piwnego na  kruszwickim rynku. Przetargiem były jednak zainteresowane tylko dwa podmioty-między innymi my.

Żaden inny podmiot prowadzący działalność gospodarczą, prowadzący gastronomię w Kruszwicy miejscem nie był zainteresowany. Jak już wiadomo osoba, która wygrała przetarg wycofała się z prowadzenia ogródka. Miała do tego prawo. Otrzymaliśmy zatem jako kolejni propozycję poprowadzenia tego ogródka.

Prawo zezwala na taką możliwość zwłaszcza,że przeprowadzanie kolejnego przetargu skończyłoby się dopiero w sierpniu. Podjęliśmy prawdziwe wyzwanie bo inaczej trudno to nazwać. Nie wiemy czy osoby, które nas krytykują orientują się, że czerwiec to pełnia sezonu  gastronomicznego co za tym idzie nie możemy liczyć na pomoc firm piwowarskich, które wyposażenia tego typu miejsca udostępniają. Całość inwestycji przychodzi nam ponosić z własnych kosztów. Mając niespełna trzy tygodnie na przygotowanie i załatwienie wszystkich formalności staramy się umilić mieszkańcom czas spędzony na rynku.

Część komentarzy może tylko zasmucać. Komentarz Pana Marka Wiśniewskiego sugerujący, że ktoś "stał się bogatszy" zarzuca nam przekupstwo. Mamy nadzieje, że Pan Marek zdaje sobie sprawę, że takie pomówienia mogą znaleźć swoje miejsce na wokandzie.

Komentarz Pana Marcina Kowalskiego z Gazety Wyborczej jest również nieprawdziwy. Jesteśmy politycznie neutralni, a spotkania przedwyborcze organizowały w naszych obiektach różne opcje polityczne i osoby nie tylko wybrane, tak jak to opisuje w komentarzach Pan Kowalski.

Liczymy, że zwycięży w mieszkańcach zdrowy rozsądek i nie pozwolą by tego typu plotki po prostu niszczyły ludzi w Kruszwicy. 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz