Baciary gwiazdą wieczoru w Chełmcach [VIDEO]

15 sierpnia w Chełmcach  odbędą się Imieniny Marii. Święto rozpocznie się o godz. 16.00 mszą św. w kościele pw. św. Katarzyny w Chełmcach. Gwiazdą wieczoru ma być zespół Baciary.

 

 

 

 

O godz. 19.00 wystąpić ma Coral, tworzony przez pasjonatów muzyki. Zespół zapraszany jest na prestiżowe uroczystości z udziałem telewizji i gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz sportowej. Coral był obecny między innymi na „Gali Mistrza Sportu” w Operze Nova w Bydgoszczy, polskiej promocji nowego Jeepa Grand Cheeroke, mistrzostwach Europy Strong Man w Staszowie, mistrzostwach Europy w żeglarstwie w Kamieniu Pomorskim oraz międzynarodowym zlocie parowozów w Wolsztynie.

{youtube}v=nhcNLkosnz0{/youtube}

Obecnie w zespole grają: Ireneusz Kołodziej – vocal, Mateusz Pułaczewski – gitara, vocal, Krzysztof Szałkowski – gitara, Kazimierz Błaszak – gitara basowa, Mariusz Tomaszewski – instrumenty klawiszowe, vocal, Robert Wojewódka – perkusja.

{youtube}v=J-P81cf-fwE{/youtube}

Gwiazdą wieczoru będzie znany zespól Baciary. Powstał w 2002 roku na Podhalu. Założony został przez Andrzeja i Janusza Body. Natychmiast zyskał sławę dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Obecnie w Baciarach grają Janusz Body (gitara basowa, śpiew), Andrzej Body (instrumenty klawiszowe, śpiew), Maciej Marduła (perkusja), Jan Strama (gitara), Władysław Lassak (akordeon) i Bartek Marduła (skrzypce). Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia", "Jak się bawią ludzie".

O godz. 22.00 rozpocznie się zabawa taneczna, która zakończy imieninowy wieczór.

Organizatorem imprezy jest Centrum Kultury i Sportu ,,Ziemowit” w Kruszwicy i Gmina Kruszwica.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz